
7 638 ₴
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Країна-виробник | Китай |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Ємність аккумулятора, Аг | 4 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| З’ємний патрон | немає |
| Частота ударів, уд/хв | 5500 |
| Частота обертання, об/хв | 1500 |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 2 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні, мм | 22 |
| Макс. діаметр свердління у дереві, мм | 30 |
| Макс. діаметр свердління у металі, мм | 12 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Вага, кг | 2.84 |
| Комплектація | ✔ Перфоратор ✔ Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley-Bostitch |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.84 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |