
12 ₴
Високоякісна лампа розжарювання з хорошими показниками потужності, стійкістю до вібраційних навантажень і перепадів температур, а також тривалим терміном служби. Висока потужність забезпечує відмінну світіння лампи, що робить її відмінним варіантом для заміни встановленої на автомобіль лампочки, що вийшла з ладу або загубила свої властивості. Розміри лампи T4 12V 80mA (1 шт.) Повністю відповідають посадковим розмірами - це дозволяє проводити встановлення лампочки в домашніх умовах без особливих навичок або спеціальних інструментів.
Переваги:
Призначена для заміни ламп в підсвічуванні кнопок на кермі і приладової панелі.
Стійка до перепадів напруги в бортовій мережі, перепадів температур і вібраційних навантажень.
Володіє високою потужністю і хорошою інтенсивністю світлового потоку.
Працює від напруги бортової мережі 12 В і універсально підходить для використання в легкових автомобілях і легкому комерційному транспорті.
Вироблена з використанням високоякісних компонентів і володіє дуже тривалим терміном служби.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | T4W |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів |
| Код запчастини | 202129 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 4 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | T4W |
| Країна реєстрації бренда | Німеччина |
| Джерело світла | Лампочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |