
10 ₴
Лампа розжарювання Winso P21/5W 21/5W 12V BAZ15d 713130 (1 шт.)
Бренд
Winso
Головна оптика
габарити, повороти
Задня оптика
габарити, стоп
Напруга
12 В
Потужність
21 Вт
Колір колби
не пофарбована
Тип лампи
P21/5W
Цоколь лампи
BAZ15d
Кількість контактів
2
У комплекті
1 лампа
Країна виробник
Польща
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W21/5W |
| Виробник | WINSO |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 713130 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | P21/5W |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Джерело світла | Лампочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |