
8 700 ₴
Опис Вібробулава Enar AX 58 для глибинного вібратора AVMU/DINGO
Вібробулава Enar AX 58 - пристрій для ущільнення бетону за допомогою вібрування. Підключається до глибинного вібратора через гнучкий вал. Підходить для глибинних ручних вібраторів Enar AVMU/DINGO. Сумісний з гнучким валом TAXE/TDXE.
Характеристики вібробулави Enar AX 58
Тип: вібробулава
Діаметр: 58 мм
Довжина: 380 мм
Продуктивність: 28 м²/година
Вага: 5.5 кг
Батьківщина торгової марки: Іспанія
Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр вібронакінечника | 58 мм |
| Довжина вібронаконечника | 380 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 5.5 кг |