
Відправка з 30 травня 20267 800 ₴
Опис Вібробулава Enar AX 48 для глибинного вібратора AVMU/DINGO
Вібробулава Enar AX 48 - пристрій для ущільнення бетону за допомогою вібрування. Підключається до глибинного вібратора через гнучкий вал. Підходить для глибинних ручних вібраторів Enar AVMU/DINGO. Сумісний з гнучким валом TAXE/TDXE.
Характеристики вібробулави Enar AX 48
Тип: вібробулава
Діаметр: 48 мм
Довжина: 380 мм
Продуктивність: 28 м²/година
Вага: 3.4 кг
Батьківщина торгової марки: Іспанія
Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр вібронакінечника | 48 мм |
| Довжина вібронаконечника | 380 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 3.4 кг |