
Відправка з 31 травня 20267 500 ₴
Вібробулава Enar AX 40 для глибинного вібратора AVMU/DINGO (AX 40)
Вібробулава Enar AX 40 - пристрій для ущільнення бетону за допомогою вібрування. Підключається до глибинного вібратора через гнучкий вал. Підходить для глибинних ручних вібраторів Enar AVMU/DINGO. Сумісний з гнучким валом TAXE/TDXE.
Характеристики Вібробулава Enar AX 40 для глибинного вібратора AVMU/DINGO (AX 40)
Тип обладнання вібробулава
Макс. діаметр вібробулави, мм 40
Довжина вібробулави, мм 335
Вага обладнання, кг 2.2
Комплектація картонна коробка
Країна торгової марки Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр вібронакінечника | 40 мм |
| Довжина вібронаконечника | 340 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 2.2 кг |