
Відправка з 31 травня 20267 500 ₴
Вібробулава Enar AX 32 для глибинного вібратора AVMU/DINGO (AX 32)
Вібробулава Enar AX 32 - пристрій для ущільнення бетону за допомогою вібрування. Підключається до глибинного вібратора через гнучкий вал. Підходить для глибинних ручних вібраторів Enar AVMU/DINGO. Сумісний з гнучким валом TAXE/TDXE.
Характеристики вібробулави Enar AX 32
Тип: вібробулава
Діаметр: 32 мм
Довжина: 360 мм
Вага: 1.5 кг
Батьківщина торгової марки: Іспанія
Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр вібронакінечника | 32 мм |
| Довжина вібронаконечника | 370 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 1.5 кг |