



405 ₴
Sturmax CLM201CR
Це перехідник з нового акумулятора Sturmax Cordless Range 20В на старий інструмент платформи Sturm 20В
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 20 В |