
70 ₴
SCT T20 12V21W W3x16D 203393 Amber (1шт.)- автолампа розжарювання
Тип лампи: T20
Цоколь: W3 * 16D
Напруга: 12V
Номінальна потужність: 21W
Країна виробник: Німеччина
Ціна за 1 шт
Лампа розжарювання, відрізняється збільшеним терміном служби і надійністю. Зберігає стабільну світлову потужність на всьому протязі терміну експлуатації.
Референц номери (альтернативний номер):
BERU 0 500 612 210
Bosch 1 987 302 251
PHILIPS 12065
Бренд
Головна оптика
Задня оптика
задній хід , повороти , протитуманна , стоп
Напруга
Потужність
21 Вт
Світловий потік
220 Лм
Колір колби
Тип лампи
Цоколь лампи
Кількість контактів
2
В комплекті
1 лампа
Країна виробник
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | W3X16D |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Латвия |
| Напряжение питания | 12 В |
| Функциональное назначение | Передние указатели поворотов, Боковые указатели поворотов, Задние указатели поворотов |
| Код запчасти | 203393 |
| Цвет свечения | Желтый |
| Мощность | 21 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | WY21W |
| Производитель | SCT-MANNOL |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |